Latvijas farmaceitiskās aprūpes asociācija nule uzņemta Latvijas Darba devēju konfederācijā (LDDK), kur būs viena no veselības aprūpes nozares darba devējus pārstāvošām organizācijām.

LFAA LDDK pārstāvēs asociācijas izpilddirektore Kristīne Jučkoviča.

Viena no LFAA prioritātēm, darbojoties uzņēmēju organizācijā, būs rūpēties, lai valdības un partneru “gaiteņos”, spriežot par veselības aprūpes nozares aspektiem, netiktu aizmirsta aptieku un farmaceitiskās aprūpes nozare kā viena no primārās veselības aprūpes sastāvdaļām, kā arī farmaceiti kā viena no reglamentētajām profesijām.

LFAA iestāsies arī par veselības aprūpes pakalpojumu, tajā skaitā farmaceitiskās aprūpes, pieejamību, kas ietver arī kompensējamo medikamentu saraksta paplašināšanu, kā arī farmaceitiskās aprūpes pakalpojumu paplašināšanu.

Par LFAA
Latvijas Farmaceitiskās aprūpes asociācija ir nevalstiska organizācija, kas dibināta 2008. gadā kā Aptieku īpašnieku asociācija. Kopš 2021. gada maija tā darbojas kā Latvijas Farmaceitiskās aprūpes asociācija. Asociācijas darbības misija ir nodrošināt Latvijā tādu farmaceitiskās darbības vidi un regulējumu, lai ikviens Latvijas iedzīvotājs varētu saņemt efektīvu farmaceitisko aprūpi. Asociācijā darbojas SIA “BENU Aptieka Latvija”, SIA “Apotheka”, AS “Sentor Farm Aptiekas” un SIA “Latvijas aptieka”. Vairāk informācijas www.lfaa.lv

Par LDDK
Latvijas Darba devēju konfederācija ir lielākā un ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir nacionāla līmeņa darba devēju pārstāvis, sociālekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai, pārstāv darba devēju intereses Saeimā. LDDK apvieno un pārstāv: LDDK apvieno un pārstāv 109 uzņēmumus, kuros strādā vairāk nekā 50 darbinieku, un 67 nozaru un reģionālās uzņēmēju asociācijas un federācijas. Vairāk https://lddk.lv/